29 Ocak 2014 #2262758

Garanti Bankası Müşterek Hesap İnternet Bankacılığını Kullanamıyoruz!

Mardin Merkez Garanti Bankası şubesinde müşterek hesabı açtırırken bana ve arkadaşıma verilen bilgi Alo Garanti ve internet bankacılığında bu hesabı rahatlıkla kullanabileceğimiz denmesiydi. Bu şekilde açtırdığımız hesabı maalesef ne Alo Garanti'de nede internet bankacılığında kullanabiliyoruz.


Şırnak'ta vatani görevimizi yapmakta olduğumuz için imkansız olarak şubeye gidemeyeceğimizi belirterek hesap açtırdığımız halde hem telefondaki müşteri temsilcisi hemde şubedeki temsilci yüzünden maddi olarak mağduriyet söz konusu ve hiç şekilde bu mağduriyetin giderilmeyeceğini beyan eden bir müşteri temsilcisi ile karşı karşıyayız.


Gerçekten Garanti Bankasından beklenmeyen bir kalitesizlik...

Cagatay 222 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Çağatay Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön