16 Haziran 2014

Garanti Bankası Müşterek Hesabımı Kapatmıyor

Atatürk bulvarı şubesinde bulunan iki adet hesabımı kapattırmak istedim. Hesap bakiyelerinin sıfır olmasına rağmen şube hesaplarımızda ortak olduğumuz kişi gelmeden kapatmıyor. Ortak hesap ile ilişiğim kesilmemektedir. Aynı şubede bulunan kasamız ise ortak olmamıza rağmen hiç bana sorulmadan kapatılabiliyor.


Neye göre nasıl bir işlem uygulandığı konusunda hiç bir bilgi verilmemektedir. Dilekçe ile başvuruda bulundum genel müdürlük hukuk birimine görüş soruldu onun bile cevabı verilmedi. Haklı müşteri hattında yazdım ancak ondan da bir sonuç alamadım. Ortak olduğum şahısla mahkemelik olduğumuzu konuşmadığımızı söylüyorum. Banka şubesi çalışanı laubali bir tavırla barışsınlar o zaman diyebiliyor.

Bora 400 Okunma

Cevaplar

  • Bora20 Haziran 2014

    yönlendirdikdeki haklı müşteri hattındaki ezgi hanım klasik ve hazır şekilde hazırlanmış olan metni okumaktadır. yaptığım işleri dilekçeyi tekrar şubeye vermemi tekrar hukuk birimine mail yollamamı ve de yine sonuç alamayacağımı anlatmaktadır. garanti bankasının çözüm üretecek bir birimi yokmudur. benim tek hatam müşterek bir hesap açtırmam ve garanti bankası ile çalışmamdır. bu kısır döngüde sonuç almak istiyorum tekrar hukuk birimine yolladım sonuç çıkar umarım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Haziran 2014

    Müşterimiz Bora S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön