12 Şubat 2014 #2286593

Garanti Bankası Muhatap Bulamıyorum!

Ne yazık ki 5 yıldır Garanti Bankası Pursaklar şubesi müşterisiyim. Sadece kredi kullanmak için şubeye gidebildim. Bunun haricinde şubeye gitmem mümkün değildir. Şubeye ve müşteri hizmetlerine 5 yıldır ulaşmaya vakıf olamadım.


Her ay yaklaşık 30-40 tl fazla kesilen bir para var hesabımdan bunun nedenini öğrenmek için uzun aylar ve yıllar sonucunda şubeden bir memura ulaştım ve bunu öğrenebilmem için faks istendi. 23 kez faks göndermeme rağmen henüz bilgilendirme yapılmadı. İkinci bir kez daha şubeye ulaşmam bir 5 yıl daha alacaksa denemeyeceğim zaten ulaşmayı. Asla bu bankadan işlem yapmayacağım gibi şu anda bütün herkese, bütün iletişim platformlarına bu banka hakkında şikayetimi dile getiriyorum. getireceğim de.

Refika 66 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Refika I. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön