14 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3487608

Garanti Bankası MTV Ödemesinden Dolayı Gönderilmesi Gereken Lig TV İçin Promosyon Kodu Gönderilmedi

Garantinin MTV ödeme kampanyasından dolayı 10 Ağustos'a kadar tarafıma gönderilmesi gereken Lig TV promosyon kodu gönderilmemiştir. 13 Ağustos itibarıyla artık lig başlayacağından ben aradım ancak sürenin geçtiğini belirttiler. Halbuki kampanyanın açıklamasında çok net bir şekilde 10 Ağustos'a kadar kodunuz tarafımızdan gönderilecektir deniliyordu. (Kodunuzu bankayı arayarak alabilirsiniz diye tek bir ibareye rastlamadım). Mağduriyetimin giderilmesi ve aynı tutarda yeni bir kampanya kodunun verilmesini acilen talep ediyorum.

Cebrail 99 Okunma

Cevaplar

 • Cebrail27 Ağustos 2015

  Evet geçen 10-15 günden sonra ve ben paketi yeniledikten sonra bir kod verildi, artık ne işe yarayacaksa. Ne garanti ve Digiturk konu ile ilgili sorumluluk almıyor ve iki kurum topu diğerine atıyor. Olan her zaman ki gibi benim vatandaşlara oluyor. Bundan sonra bu ve benzeri kampanyalarda herkesi dikkatli olmaya davet ediyorum. Güvenmeyin iki kuruma da böyle durumlarda kampanya diye başlattıkları sözlerini yerine getirmiyorlar. Getirseler bile iş işten çoktan geçmiş oluyor.

 • Cebrail22 Ağustos 2015

  Ses yok, arayan yok, soran yok, mağduriyeti gidermeye çalışan yok. Yerine getirilmeyen vaat ve üstüne yatılan 60 TL var. Garanti her zaman ki gibi şaşırtmıyorsun beni. Aracımın bundan sonraki dönemlerde de elbette MTV'si olacak. Kampanya da yaparsınız bir daha siz bizde sazan gibi size inanıp işlem gerçekleştiririz.!

 • Cebrail17 Ağustos 2015

  Şikayet üstünden 3-4 gün geçti ve ben normalde indirimli alabileceğim bir ürünü Garanti Bankası'nı beklediğim için maalesef 60 TL fazla ödeyerek satın aldım. Bu saatten sonra verdikleri kodu LİGTV'nin kabul edeceğini sanmıyorum. Uğratıldığım 60 TL'lik zararı bonus olarak talep ediyorum. Not: LİGTV'den satın aldığım ürün bilgilerini kendilerine gönderebilirim. Kampanyasız pahalı fiyattan satın aldığımı onlarda görmüş olur.

 • Cebrail14 Ağustos 2015

  Bankadan arayıp şifre verdiler ancak verilen şifreyi denediğimde "şifre geçersiz" uyarısı alıyorum ve kod hiçbir işime yaramadı. Telefon ile görüşme yaptım ve yeni geçerli bir kod bekliyorum.

 • Garanti Bankası Temsilcisi14 Ağustos 2015

  Müşterimiz Sn. Cebrail S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler