08 Mayıs 2013 #1786436

Garanti Bankası Money Kart Ücreti!

Geçenlerde 68 TL Money kart ücreti geldi, itiraz ettim ve iade etmediler. Bugün ise aynı iş yerinde çalıştım arkadaşıma itiraz ettiği için Money kart ücreti iade edilmiş.


Sizden öğrenmek istiyorum aynı işyerinde çalışıyoruz, maaş müşterisiyim, vadeli hesabım var, 3 adet Kredi kardım, 2 adet emeklilik sizden var artı 20 senedir sizle çalışıyorum. Bu ayrımcılık neden. Onunkini iptal ediyorsunuz benimkini neden iptal etmiyorsunuz.

Deniz 241 Okunma

Cevaplar

  • Deniz18 Mayıs 2013

    Hala bana cevap Gelmedi.Sizden öğrenmek istiyorum aynı işyerinde çalışıyoruz, maaş müşterisiyim, vadeli hesabım var, 3 adet Kredi kardım, 2 adet emeklilik sizden var artı 20 senedir sizle çalışıyorum. Bu ayrımcılık neden. Onunkini iptal ediyorsunuz benimkini neden iptal etmiyorsunuz.

  • Deniz09 Mayıs 2013

    Kart Ücreti 2013 yılının yani 2012 değil vede kart ücreti 49 değil 68 TL bir yanlışlık var lüften şu konuyu çözün. Deniz NALBANT

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön