12 Ağustos 2016

Garanti Bankası Miles & Smiles ve AMEX Kredi Kartı Aidat Ücreti

Garanti Bankası, 01/09/2014 tarihinde Shop And Miles kartıma mc yıllık üyelik ücreti adı altında 90 TL, AMEX kart yıllık kullanım için 45 TL borç yansıtmıştır. Ayrıca 01/09/2015 tarihinde Shop And Miles kartıma mc yıllık üyelik ücreti adı altında 98 TL, AMEX kart yıllık kullanım için 49 TL borç yansıtmıştır. Kredi kartı ekstreme yansıtılmış olan kart ücretinin iade edilmesini istemek için çağrı merkezini aradığımda kesinlikle iade yapılamayacağı cevabını aldım.


Diğer bütün bankalar bu ücretleri geri yatırırken Garanti Bankası'nın bu şekilde politika izlemesi çok saçma. Özellikle sormadan yolladıkları AMEX için de bu ücreti kesmelerinin hiçbir açıklaması yok. Çok yüklü ödemeler yaptığım bu kartlar için alınan aidat ücretlerinin tarafıma iadesini istiyorum.

Ezgi 101 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi22 Ağustos 2016

    Garanti Bankası kadar ilgisiz bir banka daha görmedim arama zahmetine bile girmediler sorunumu çözmek için. Böyle bir kurum sadece karmakarışık, açıkça 'biz çok işlem yapan müşterimizden hesap işletim ücreti almıyoruz, az işlem yapandan alıyoruz' diyen bir mail atarak konuyu kendince kapattı. Gerçekten Garanti Bankası gibi köklü bir banka için tamamen rezalet bir yaklaşım.

  • Ezgi12 Ağustos 2016

    Bankadan; Bankamız uygulamasında yasal düzenlemelere uygun olarak yıllık üyelik ücreti ya da benzeri adlar altında ücret tahsil edilmeyen kart türleride bulunmakla birlikte Bankamızdan birden fazla kart türüne sahip olmanız halinde, * Bonus ve Miles&Smiles kredi kartı sahiplerinin, bonus Card yıllık ücretinin yarısının, * Bonus, Flexi ve Miles&Smiles kredi kartı sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının, * Bonus, Miles&Smiles kredi kartı ve American Express Card sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının ve Miles&Smiles kredi kartı yıllık ücretinin yarısının Bankamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz. Şeklinde karmakarışık iade edip etmeyecekleri bile anlaşılmayan bir malil aldım. Dediklerine göre bende de 2 tip kart bulunmakta. Buna istinaden ücret iadesi talep ediyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön