04 Aralık 2015

Garanti Bankası Miles&Smiles Kartı İle Emlak Vergisinde Taksitlendirme Yapılmıyor

Garanti Bankası Miles&Smiles kart ile yapacağını duyurduğu taksit uygulamasını SMS başvurumu onaylamasına rağmen ekstre ye yansıdı gerekçesiyle uygulamamıştır. Bu tamamen bankanın sistemlerinin hatasıdır ve sistemin hatası tarafımda ciddi güvensizlik yaratmıştır. Banka düzeltme başvurumu kayda almış ancak hiçbir düzeltme yapmamıştır. Garanti bankanızdaki işlemleri dikkatle inceleyin, her şey olabilir.

Erdal 64 Okunma

Cevaplar

  • Erdal08 Aralık 2015

    Garanti Bankası Haklı Müşteri yi "haksız çıkartma hattı" Talebim üzeine bu hattan arandım ve 08.12.2015 saat 18:00 e kadar mutlak cevaplandırılacağım ifade edildi ancak süre dolmasına karşın cevabımı alamadım. Sistemini sorgularken Müşterisine bu kadar saygısız davranan Garanti Bankası na da güvenim kalmadı. Şikayetim halen devam etmektedir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Erdal E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön