25 Haziran 2015

Garanti Bankası Mesaj ve Aramalar Bıktırdı!

Yaklaşık 2 yıl önce garanti bonusu kart aidatı yüzünden kapattım son aidatı ödeyerek ama devamlı Garanti Bankası mesajları ve aramaları ile rahatsız ediliyorum en son benim için özel olarak aidatsız kart vermek için aradılar.


En son aldığınız 70 TL kart aidat parasını geri öderseniz çalışalım dedim, telefondaki arkadaşa bana herhangi bir teklif yapmayın haksız olarak aldığınız parayı iade edin ve bana aidatsız bir kredi kartı vermeye çalışmayın çünkü ödediğim. 70 TL'de aidatsızdı hani şu kalite için görüşmeler kayıt altına alınıyor ya kayıtlarınızı dinleyin ve şu mesaj ve aramalarınıza bir son verin, fazlaca can sıkıyorsunuz, kurumsal kimlik diye bir tanımınız var ama alakanız yok!

Bariş 207 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Barış D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön