13 Mayıs 2013 #1794692

Garanti Bankası Mastercard Program Ücreti!

Garanti Bankası miles&smiles kartı için ilk aydan 120 lira "mastercard program ücreti" 60 lira " amex hızlı mil kaz.ücreti" kesilmiştir. kartı alırken Garanti Bankası çalışanı kart aidatı vs. gibi ücretler kesilmeyeceğini kesilse bile talep edildiğinde iade edileceğini söylemişti.


Bu ücretlerin iadesini telefon bankacılığı ile talep ettiğimde sözde müşteri temsilcisi bir bayan soğuk bir ses tonuyla ücretin iade edilmeyeceğini söyledi. hemen kartın iptali için talimat verdim zaten alınacak para alındığı için anında kartı iptal ettiler.


Paramın iadesi için yasal yollara başvuracağım ve Garanti Bankasının bu uygulamasını bütün sosyal platformlarda dile getireceğim.

Mehmet 32 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Mayıs 2013

    GARANTİ BANKASI SAĞOLSUN KREDİ KARTIYLA HİÇBİR BANKANIN VERMEDİĞİ 1 AY SONRA ÖDEME İMKANI SUNUYOR :))) KREDİ KARTIMDAN 180 LİRA KESEREK BANA BEDAVA (!) MİL İMKANI SUNUYOR. KENDİLERİNE NE KADAR MİNNETTARIM (!) ANLATAMAM :))) MAAŞ MÜŞTERİSİ OLARAK HER AY BENİM MAAŞIMI NASIL KULLANDIĞIYLA İLGİLİ HİÇBİR BİLGİ VERMİYOR. YASAL YOLLARLA HAKKIMI ARAYACAĞIM. BENDEN HİÇBİR ÜCRET ALINMAYACAĞI SÖYLENEREK GÖNDERDİLER BU KARTI. MÜŞTERİNİN YANLIŞ BİLGİLENDİRİLMESİYLE İLGİLİ DE ŞİKAYETTE BULUNACAĞIM. KARŞINIZDA ÇOCUK YOK. ÇOCUK KANDIRMIYORSUNUZ. ŞİKAYETİMİ OKUYAN HERKESE SESLENİYORUM. KESİNLİKLE BU KARTI AL-MAAA-YIIIIIIIIIIIIN...

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön