08 Mayıs 2013 #1786400

Garanti Bankası Mastercard Program Ücreti!

Az evvel mağduriyetimi bankaya ilettim. 2007 senesinden bu zamana kazandığım bonuslardan daha fazla olan toplam 180 tl nin kartları iade etsem dahi tahsil edeceklerini bildirdiler. Kart başvurusunu alırken de bu bilgiyi vermediler. Bu bedel için en prestijli kartımız açıklaması yapıldı. Anlamış oldum prestijini. Helal etmiyorum.

Bulent 45 Okunma

Cevaplar

  • Bulent09 Mayıs 2013

    Bankamdan gelen mesaj ile çeşitli hizmetlerde bulunuldukları ve bu hizmetler sırasında Yüksek teknoloji ve nitelikli insan kaynağı ile sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışan (BANKAM TARAFINDAN VERİLEN HİZMET) kaçınılmaz yatırımları beraberinde getirmekte (BU YATIRIMLARI KULLANICI OLARAK KARŞILAMALIYIM) olduğum bilgisi gelmiştir. İmzalanan sözleşmeler ve yasalara uygun olarak yılda bir kere alınan kredi kartı ücreti sunulan hizmetin maliyet kısmı olduğu tarafıma tebliğ edilmitir. Her ne yatırım yaparlarsasa yapsınlar , yatırımların, banka çalışanlarının, kiraların vs. tarafımdan karşılanacağının daha nazik bir ifadesini olamayacağı kanaatiyle teşekkürlerimi iletmek ister, 2 kartımı da kapatmak için talimat verdiğimi sizlerle de paylaşmak isterim. saygılarımla,

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön