29 Ocak 2014

Garanti Bankası Masa Üstü İş Telefonumdan Dahi Aranıyorum Artık!

Garanti Bankası tarafından günde en az 4 kez cep telefonumdan aranıyorum, ancak bu gün cep telefonumu açmadığım da iş yerindeki masa üstü telefonumdan arandım! Bu numarama nasıl ulaştıklarına dair Garanti Bankası Karaköy şubesi ile iletişime geçtim çünkü maaş müşterisi olarak bu şubeye bağlıyım ve iş numarama ancak iş mailimden göndermiş olduğum yazışmaların altında yazan iletişim bilgilerinden ulaşmış olabilirler ve izinsiz olarak sisteme kaydı yapılmış!


Bu kaydın silinmesini istiyorum dediğim zaman yazılı talimat göndermem gerekiyormuş, bilgilerimi sisteme kaydederken neden benden yazılı onay alınmıyor merak ediyorum?

Yonca 87 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Yonca A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön