21 Ocak 2014

Garanti Bankası Mahkeme Kararına Uymuyor Kredi Masrafını İade Etmiyor!

Garanti Bankası'ndan 0 araç kredisi çektim benden karşılığında 575 TL kredi masrafı alındı. Bunun üzerine konuyu Tüketici hakları hakem kuruluna taşıdım. Haklı olarak paranın iadesine karar verildi. Karar bana ve bankaya tebliğ edildi. O günden bu güne banka saf ayaklarına yatıyor yok karar bize gelmedi, yok müşteri temsilcilerimiz yoğun falan filan. Konuyu icra mahkemesine taşıyacağım. Hep onlar mı insanları icraya verecek.


Artık mahkeme masrafları ile birlikte hepsini toplu olarak bana iade ederler. Arkadaşlar aldığınız kredi varsa gidin dilekçelerinizi verin arkadaşım 8 yıl önce çektiği kredinin masrafını aldı. Tabi o benim kadar zorlanmadı 15 günde aldı.

Mehmet 83 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Mart 2014

    garanti bankasının yazdığı telefon numarası tamamen yalan. saatlerce hatta bekletip çözüm sunmuyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Mehmet H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön