08 Ocak 2014

Garanti Bankası Mahkeme Kararına Uymuyor!

Yaklaşık 1 yıl önce hakem heyetinin lehime karar vermesi rağmen itiraz eden Garanti Bankası bir üst bahkemeye başvurmuş 3. tüketici mahkemesi ve mahkeme sonucu 2 ay önce tekrar lehime sonuçlanmasına rağmen hala kredi dosya masrafını iade etmiyor.


Haklı müşteri hattına attığım mesaja karşılık olarak alakasız cevap verilmiştir. Konuya vakıf degildir. Bakın hakem heyeti sonuçlandı ve mahkeme kararıda lehime sonuçlandı 2 ay oluyor.


Bu meblağı hala neden ödemiyorsunuz. 2 iş günü içersinde hesabıma yatırılmaz ise kanuni haklarımı arayarak icra davası açacağım.ve bankanıza ait bütün kart, k. kartımı iptal edeceğim.

Erdal 62 Okunma

Cevaplar

  • Erdal12 Şubat 2014

    müşteri odaklı ilgilenme sıfır memnuniyet sıfır...

  • Erdal08 Ocak 2014

    inşallah.bekliyorum...

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Erdal T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön