21 Ağustos 2014

Garanti Bankası Mağduriyet Yaşattı

22/04/2014 Tarihli Merlincycles sitesinden Paracard'ım ile alışveriş yapmaya çalıştım. Ödeme yapılamayıp,hata almıştım. Daha sonra atm'ye gittiğimde paranın havale edilmiş olduğunu gördüm. Merlincycles ile görüştüğümde paranın hesaplarına geçmediğini söylediler. Dekontum olmasına rağmen, Garanti Bankası müşteri hizmetleri, provizyon hizmetleri, kambiyo hizmetleri hiç bir şekilde yardımcı olmadılar. Gerekli işlemlerin yapılmadığı takdirde en son olarak mahkemeye dava açacağım.

Musa 347 Okunma

Cevaplar

  • Musa'nın Teşekkür Mesajı07 Eylül 2014

    Sorunum geçde olsa çözüldü buradan sadece sorunumu çözen Garanti Bankası Çalışan Personeli Tuçe hanıma teşekkür ediyorum.. Garanti Bankası İçin Çalışan Personelin Eğitim Düzeyini Düşük Buluyorum.. Personel ekibinin tekrar eğitimlerden geçmesini faydasının olacağını düşünüyorum saygılar..

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Müşterimiz Musa K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön