23 Ocak 2014 #2252742

Garanti Bankası Maaş Promosyonunu Vermiyor

Aralık ayı emekli maaşımı Garanti Bankası'nın başlatmış olduğu emekli maaşını bankamıza taşıyan emeklilere altın veriyoruz kampanyasına binayen bu bankaya taşıdım, fakat hala bu kampanyadan yararlanamadım. Şubeye gittiğimde bana verilen cevap; hesaba yatan ilk maaştan sonra en geç 1 hafta veya 10 gün içinde yatacağıydı.


23 ocak 2014 tarihi itibariyle hala yatmadı ve neredeyse 2. maaşım alacağım. Bu konudaki girişimlerimden de hala bir sonuç alamadım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Garanti Bankası gibi bir bankanın bunu yapması hiç güzel bir şey değil. Sorun kimden kaynaklanıyor bilmiyorum. Benden mi, banka merkezinden mi , yoksa Malkara şubesindeki bireysel müşteri temsilcisinden mi acaba?

Türker 89 Okunma

Cevaplar

  • Türker27 Ocak 2014

    ŞU ANA KADAR BİR ÇÖZÜM GETİRİLMEDİ

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Türker A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön