20 Ocak 2014 #2245602

Garanti Bankası Maaş Promosyonu Verilmedi!

20 Eylül'de göreve yeni başladığım Kahraman Maraş Merkez Toplum Sağlığı Merkezi'nde; bu tarihten 3-4 ay önce yeni yapılan maaş sözleşmesi kapsamında personele promosyon ücreti verilmiş. Eylül 2013'de bu promosyon ücretinden faydalanmak üzere verdiğimiz dilekçenin üzerinden 4 ay geçmesine rağmen tarafımıza herhangi bir ödeme yapılmadı.


Kurum mutemetliğimizle yaptığımız görüşmeden sonra dilekçelerin bankaya gönderildiği söylendi. Ancak bankadan hiç ses seda yok! En kısa sürede ödenmesi dileğiyle..

Safa 87 Okunma

Cevaplar

  • Safa15 Eylül 2014

    gayet ciddiyetsiz bir bankacılık hizmetini gayet ciddiyetsiz bir müdüre hanımla sunmaya kalkmak hoş bir şey değil.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Safa A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön