07 Aralık 2013

Garanti Bankası Maaş Müşterisiyim Kredi Kart Aidatı Alıyor!

2013 yılı 11. ay kredi kart ekstreme kart aidatı olarak 2 kere aynı anda 79 TL borç yansıtıldı. Alo Garanti'yi arayıp durumu söyledim ama birinin yanlışlıkla yazıldığını isterseniz onu ödemeyin 1-2 TL faiz işler diye cevap verildi. Peki diğer ücret silinmeyecek mi diye sorduğumda ise bana onu ödemek zorunda olduğumu yasal haklarınız var gidip istediğinizi yapabilirsiniz dediler.


Maaş hesabım bile Garanti Bankasına yatarken bu işlemi ve sözleri saygısızlık olarak algılamış bulunmaktayım ve yasal haklarım neler ise sonuna kadar kullanıp her yere başvuracağım.


Başka bankalarda bir sıkıntıyla karşılaştığımda aradığım gibi çözüm üretiliyor ama Garanti Bankasında hiçbir sorunum çözümlenemedi.

Ozan 540 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Ozan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön