27 Nisan 2013 #1766424

Garanti Bankası Maaş Müşterisinden Yıllık Kart Aidatı Aldı!

1 yıldır Garanti Bankası'nın maaş müşterisiyim.Geçen sene bana maaş kartımla birlikte Bonus kart verildi ve maaş müşterisi olduğum için yıllık kart aidatı alınmayacağı söylendi.Ben de bu sözden dolayı kredi kartını kabul ettim ve kartı kullanmaya başladım.Bu ay kredi kartı ekstresine baktığımda yıllık kart aidatının da borçlarıma eklenmiş olduğunu gördüm.


Bankanın şubesine gidip sorduğumda bana sizden aidat alınmaması gerek dediler.Müşteri hizmetlerini aramamı söylediler.Ben de müşteri hizmetlerini aradım ve bana maaş müşterilerinden de aidat aldıklarını söylediler.Ancak bana kart, aidat alınmıyor diyerek verilmişti.Kartımı iptal ettireceğim.

Gizem 1.130 Okunma

Cevaplar

  • Gizem09 Mayıs 2013

    Ben hayatımda böyle bir banka görmedim.Şikayetimle ilgili geri dönüş yapmadıkları gibi bir de yeni kredi kartları hakkında bilgi verme bahanesiyle her gün arayarak tacizde bulunuyorlar.

  • Gizem29 Nisan 2013

    2 gün geçti;ancak hala bilgilendirme yapılmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön