05 Mayıs 2014

Garanti Bankası Maaş Müşterisinden Kart Aidatı Kesiyor!

Ben bir kamu kurumunda çalışıyorum kurumun Garanti Bankası ile anlaşması vardı ve maaş müşterisiydim. 2014 yılından itibaren başka bir bankayla anlaşıldı. Hemen sonra Bilgi amaçlı Garanti Bankası Halitağa şubesine gittim ve bana 1 yıl süreyle üyelik aidatı işlem ücreti havale ya da Eft ücretinin alınmayacağı sistemde kayıtlı olduğum söylendi. Ancak Nisan ayında kredi kartımdan 69 TL yıllık üyelik bedeli çekildi şubeye gittim.


Sonra doğrudur ama kurumla alakasının olduğu aralarındaki anlaşmaya bağlı olduğu daha netleşmediği söylendi. İki hafta sonra gittim gene kem küm aslında Aksaray şubesi ilgileniyor. Ee mail attım haftaya gene gelin vs. madem belli değildi o zaman bana neyin sözü verildi?

Hatice 150 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Müşterimiz Hatice T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön