27 Ocak 2014 #2257976

Garanti Bankası Maaş Müşterisi Olmama Rağmen İşletim Ücreti Aldı

Garanti Bankası'nda yer alan 2 tane vadesiz hesabımdan 58'er TL "hesap işletim ücreti" kesintisi yapılmış. Üstelik bu kesintiler yılda 2 kez yapılacakmış. Maaş müşterisiyim ve hesaplarımda otomatik ödeme talimatları bulunuyor. Ayrıca Bonus Gold kullanıyorum. İlgili kesintiler bu hafta içinde iade edilmediği takdirde tüm hesaplarımı ve kartlarımı iptal ederek **'ya geçeceğim. Kolay gelsin. Yıllık 116 TL karşılığında "vadesiz hesap" hizmeti vermek inanılmaz gerçekten. Türkiye'de faaliyet gösterdiğinizden eminsiniz, değil mi?

Mithat 62 Okunma

Cevaplar

  • Mithat28 Ocak 2014

    Maaş hesabımdan kesinti yapılmadığını fakat diğer 2 hesabımdan kesinti yapıldığını aktardı Garanti'nin müthiş destek ekibi. Tam da aktaramamışlar gerçi, gönderilen hazır mail şablonunu okuyunca bu sonuca vardım. Harcamaları gruplamak için kullandığım, debit kartı bile olmayan 2 hesabım için "atm'ler çok masraflı, işgücü şöyle böyle" diye ağlamışlar bir de. Mükemmel. Neyse, hesap işletim ücreti almayan yeni bir bankacılık hizmeti tavsiye etti arkadaşlarım. Garanti hesaplarımı kapatarak ona geçiyorum. Size kolay gelsin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Mithat Can A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön