04 Şubat 2014 #2275728

Garanti Bankası Maaş Müşterisi Olduğum Halde Kart Aidatı Kesiyor!

Garanti Bankası'nın Maaş müşterisiyim. Aidat alıyorsunuz maaş müşterisi olduğumu dile getiriyorum yazıyorum bana sevgili Garanti Bankası kredi kartının ne olduğunun açıklamasını yapıyor bu birincisi bu bir ikincisi!


Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda bir defa yansıtılan kredi kartı ücreti, size sunduğumuz hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır.


Diye bir açıklama insanları neden yoruyorsunuz merak ediyorum. Bu tutarın iadesini istiyorum bunun peşinde ben koşmalı mıyım? Sözleşme sizde de var açın bakın diyorum banka şubesine gelmeniz gerekiyor diyorlar çok saçma. İnsanlara kredi kartının açıklamasını yapmak yerine çözüm üretseniz daha iyi olur!

Engin 66 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Engin B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön