04 Şubat 2014 #2274550

Garanti Bankası Maaş Kartımdan Kesinti Yaptı

Özel bir şirkette işe başladım. 14 günlük maaşımı almaya gittim. Yatan tutarı gördüm ama garanti bankasının kestiği tutar 60 tl idi. Ben asgari ücretle çalışan biriyim siz neden devletin bana verdiği agi parasını kesiyorsunuz. Ben Garanti Bankası 'ndan kredi kartı veya kredi ile işlem yapmadım neyden dolayı benden bu para kesiliyor?


Devletin bana verdiği parayı siz hangi hak ile hangi ceza ile benden kesiyorsunuz. Ödenmemiş borcum varsa eve yazı gönderin, bana ulaşın ama siz direk 14 günlük maaşımdan kesiyorsunuz. Asgari ücretli çalışan olarak kusura bakmayın ama o 60 tl'yi size bırakmam herhalde etmem. Lütfen ben maaş kartı kullanıyorum kesintilerin kalkmasını istiyorum.

Arman 63 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Aman D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön