27 Kasım 2013

Garanti Bankası Maaş Kartım Elime Ulaşmadı!

06/11/2013 tarihinde Garanti Bankası İstanbul Maslak şubesinden maaş banka kartı çıkarmak için başvuruda bulundum. Maaş banka kartımın iş yeri adresime gönderilmesini istedim. İlgili kişi kartımın en geç 2 hafta içerisinde istediğim adrese ulaşacağını söyledi.

Üzerinden 3 hafta geçmesine rağmen elime ulaşmayan kartımla ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradığımda ilgili şubeye gitmem gerektiği söyleniyor ki Garanti Bankası'nın çalışma saatleri benim iş saatlerimle çakıştığından, gitmem mümkün değil.

Garanti Bankası Maslak şubesini ise 5 kez aradım konuyla ilgili müşteri temsilcisine bağlıyoruz diyorlar ama telefona cevap verilmiyor. Maaş kartımın adresime gönderilmesini istiyorum.

Sevinç 85 Okunma

Cevaplar

  • Sevinç'in Teşekkür Mesajı05 Aralık 2013

    Banka kartım bugün elime ulaştı. Teşekkürler sikayetvar.com.

  • Sevinç28 Kasım 2013

    Garanti Bankası Maslak şubesini sabah saatlerinde aradığımda 06/11/2013 tarihinde işlemi gerçekleştiren banka çalışanının teslimat adresini yanlış yazdığı bilgisini edindim, ki tarafıma ait adresi yazması için kartvizitimi vermiştim. Adres hatası yüzünden kartın elime ulaşmadığı söylendi. Öğleden sonra sikayetvar.com daki şikayetim üzerine aldığım telefonda ise 06/11/2013 tarihinde banka görevlisi tarafından kartın basılmasına dair talimatın verilmediği için elime ulaşmadığı bilgisini aldım. Şikayeti yazmasaydım bu kadar titiz ilgilenilmeyecekti ve ben sadece adres yazım hatası olduğunu düşündüğüm ve basılması için talimat verilmeyen kartımı beklemeye devam edecektim. Garanti Bankası: "Başka bir arzunuz?"

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimiz Sn. Sevinç U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön