15 Eylül 2015

Garanti Bankası Maaş Kartı Sorunları Hakkında!

Garanti Bankası'ndan maaş almaktayım bankaya borcum olduğundan icraya verdiler. Maaş alacağım bankayı seçme lüksüm olmadığından bu bankayla çalışmak zorunda kaldım. Şimdi ise maaş kartımı iptal ettiler ve maaşımı şubeye gidip çekecekmişim öyle emrettiler.
Borcumdan dolayı paramı bloke ettiklerinde o ay ki kiram dahil hiçbir şey ödeyemedim. 2.100 TL maaş almaktayken 3 ay asgarinin altında kredi kartı ödedim diye 4. ay KMH'ımdan 1.900 TL Kredi kartı asgari tutarını kestiler. İcraya düşmemde ki ilk adımları bu oldu.

Dizem 64 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Didem O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön