06 Şubat 2014 #2279246

Garanti Bankası Maaş Hesabından Hesap İşletim Ücreti Alıyor

9 aylık şirket (maaş) hesabımdan hesap işletim ücreti kesiliyor. Neyin işletimidir bu ki aynı zamanda da öğrenciyim ve gerekirse düzenli ödeme talimatı da verebilirim. Yani, hesap işletim ücreti kesilmemesi için gerekli tüm şartlar mevcutken yapılan kesintiler can sıkıcı, çok itici.


Bu kadar kısa sürede o kadar soğuttunuz ki kendinizden, müşteri temsilcinizin telefonda sattığı 1500 TL limitli fakat hiçbir şeye benzemeyen Flexi kartınızı da iptal ettireceğim, böyle kalırsa mevduat hesaplarımı da toparlayıp kapatıp gideceğim. Garanti Bankasından şikayetçiyim.

Arif 107 Okunma

Cevaplar

  • Arif09 Şubat 2014

    Bırakın çözümü, çözüme yönelik en ufak bir iletişim de dahi bulunmadılar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Arif Ü. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön