03 Şubat 2014 #2272626

Garanti Bankası Maaş Hesabından EFT Ücreti Kesiyor!

7 aydır bankanızdaki hesabımı maaş hesabım olarak kullanıyorum ve benden Eft ücreti alınmıyordu. Bugün sabah kira ödemesini yaparken benden Eft ücreti kesildi. Hem bu ücretin geri iadesini hem de bundan sonra benden Eft ücretinin talep edilmemeye devam edilmesini rica ediyorum.


Garanti Bankası'ndan olumlu cevap alamazsam bankanızda bulunan 2 kredi kartımı ve hesabımı kapatarak başka bir bankaya geçeceğimi bildirmek zorundayım. Günlük faiz oranlarınızda alternatif bankalara göre çok düşük seviyelerde, bu işlemlerde de ücret aldığınız anda tamamen bana zarar veren bir bankaya dönüşmüş durumdasınız. Zararımın giderilmesini talep ediyorum.

Ömer 69 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Ömer Faruk A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön