28 Ocak 2014 #2261975

Garanti Bankası Maaş Hesabımdan İşletim Ücreti Aldı

TFF hakemiyim, bize Garanti Bankası'ndan hesap açtırmamız söylendi TFF yetkilileri tarafından,maç paralarının yatırılması için. Ben de daha sonra hesap açtırdım, hesap açtırdığım şubeye durumumu anlatıp dilekçe verdim. Tüm bunlara rağmen ocak ayında(bu ay) ise toplamda 58 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir ki ben hakemliğimin yanında ayrıca üniversite öğrencisiyim.


Türkiye'de "maaş hesabından" para kesildiği görülmüş müdür Garanti dışında bir bankada? Bugüne kadar tüketici hakem heyetine gidip de kaybettiğim bir davam olmadı. Hakkımı gene arayacağım.
Garanti'nin neden sevilmeyen bir banka olduğunu bugün iyi anladım. Acilen iade istiyorum.

Güvenç 76 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Güvenç A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön