21 Ocak 2014 #2247052

Garanti Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti

Garanti Bankası maaş müşterisi olduğum halde vadesiz hesaplarımdan bir tanesinde 58 TL kesildi. Bankaya bunu ilettiğimde eğer bu hesaba ait en az üç otomatik ödeme olsaydı ücret kesilmezdi diye cevap verdiler.


Fakat benim maaş hesabıma ait zaten 7 otomatik ödeme var. Ayrıca bankaya mesaj attığımda ise para iadesinin olmayacağını tüketici mahkemesine başvurabileceğimi cevap olarak yazdılar. Asıl beni rahatsız eden bankanın müşterisine karşı bu derece kaba olması ve müşteri memnuniyetinden ziyade kazancına önem vermesi olmuştur.

Cebrail 50 Okunma

Cevaplar

  • Cebrail28 Ocak 2014

    Maalesef ben nasıl izah edersem edeyim, kendi bildiklerini yapıyorlar. Yazıklar olsun.

  • Cebrail28 Ocak 2014

    Yine aynı şeyleri söylediler. Geri ödenmesinin imkanı yokmuş...Br daha hiç bir şekilde garantiden ürün/hizmet almayacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Cebrail S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön