18 Kasım 2014

Garanti Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Yaklaşık 1 sene önce, Garanti Bankası Maslak Şubesine bizzat giderek, maaş hesabı açtırdım. Müşteri temsilcisi hanımefendi benden şirketimin iletişim bilgileri gibi bir sürü bilgi aldı. Daha sonra şirketimle temasa geçtiler ve her ay maaşım düzenli bir şekilde bu hesaba yatıyor.

Bugün, otomatik bir telefon çağrısı ile, maaş hesabımdan " hesap işletim ücreti" adı altında 64 TL'lik bir kesinti yapılacağını söylediler. Garanti Bankası'nı arayıp durumu anlattım. Bu hesap maaş hesabı olarak gözükmüyor, kim açtıysa onunla konuşun gibi bir cevap aldım. Üstüne basa basa maaş hesabı olarak açılan hesaba, şu anda maaş hesabı olarak gözükmüyor diyerek bu duruma bahane bulunmuş.

Orçun 344 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Orçun Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön