25 Eylül 2014

Garanti Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alınması!

Garanti Bankası'daki hesabıma para aktardıktan sonra, parayı çekmeye çalıştığımda hesabımda 0 TL olduğunu gördüm. Maaş hesabım olmasına rağmen hesap işletim ücreti adı altında parayı çekmiş ve konuyla ilgili 4440333'e ulaşmanın imkansız olmasından dolayı 4440338'den haklı müşteri hizmetlerine ulaştım. Müşteri danışmanı tarafından hesabımın maaş hesabı olmadığının iddia edilmesi üzerine iyi bakın dedikten sonra evet maaş hesabı olarak açılmış ancak düzenli yatan bir para olmadığı için maaş hesabınız olmaktan çıkmış denildi. Banka neden bunu bana bildirmedi dediğimde azarlayıcı bir ifadeyle bankanın bana bunu bildirmek zorunda olmadığını belirtti. Bu haksız alınan paranın iadesini istiyorum.

Özgür 262 Okunma

Cevaplar

  • Özgür02 Ekim 2014

    Zorunlu olmadıkça bir daha Garanti Bankası'yla ne çalışmayı ne de Garanti Bankası'nı tavsiye etmeyi kesinlike düşünmüyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Eylül 2014

    Müşterimiz Özgür S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön