13 Şubat 2014 #2292235

Garanti Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı

Garanti Bankası'ndan hesabı açarken hiçbir şekilde kesinti olmayacağını söylediği maaş hesabımdan hesap işletim ücreti kesmiştir. 26.01.2014 tarihinde yapmış olduğum 2258403 numaralı şikayetimde gerekli inceleme yapılarak tarafıma dönüleceği bilgisi verilmesine rağmen herhangi bir geri dönüş sağlanmamıştır. Sadece şikayeti kapatmak için standart cevap verilmiştir.


Ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum. Bu mesajıma da standart cevap verilmesi durumunda yeni şikayet kaydı oluşturulacak yapılan ticaret ayıbı sosyal medya ve forum sitelerine taşınacaktır. Bu kez standart cevap yerine sorunu çözüp cevap verin.

Ferhat 56 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat21 Şubat 2014

    Maaş hesabımdan kesilen meblağ tüm görüşmelere rağmen iade edilmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Ferhat B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön