13 Şubat 2013

Garanti Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Garanti Bankası 141541..No.lu maaş müşterisiyim. Hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 45TL Kesinti yapıldı. Bu maaş hesabımı daha önceki işyerim açmıştı. Yeni başladığım işimde işveren, maaşımı kendi isteğim üzerine Garanti Bankası Emek şubesinde bulunan eski maaş hesabıma yatırdı. Maaş hesabımdan bir önceki işyerim de dahil yaklaşık 1,5 yıl eft, havale ve en ufak talimatlar için bile para alınmasına göz yumdum ancak yaklaşık 8 ay boyunca maaşım, her ay maaş ödemesi açıklamasıyla yatmasına rağmen benim maaş müşterisi olmadığım ve hesap işletim ücretinin iade edilmeyeceği söylendi. Haksız yere alınan ücretin iadesini istiyorum.

Ender 30 Okunma

Cevaplar

  • Ender14 Şubat 2013

    Konuyla alakasız otomatik mesajla cevap verildi. Gelen cevapta hesap işletim ücretinden muaf olan müşterileri arasında Maaş Müşterilerinin olduğunu belirtmişler. Keşke mesajı bir kere okusalardı !

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön