18 Şubat 2014

Garanti Bankası Maaş Hesabıma Hesap İşletim Ücreti Yansıtmış!

Ben Garanti Bankası'nın maaş müşterisiyim. Bugün hesaplarım arasında inceleme yaparken, yatırım hesabı olarak açtırdığım Garanti Bankası hesabımdan, 52 tl civarında hesap işletim ücreti kesintisi olduğunu fark ettim.


Alo Garanti ile görüştüğüm arkadaş, maaş hesabınızdan kesinti olmadı, diğer Garanti hesabınızdan kesinti olduğunu söyledi. Garanti Bankası'nın maaş müşterisi olmam, kesinti yapılmasına engel değilmiş bunu anlamış oldum. Fakat para kesilen hesabımda, Garanti Bankası'na ait ve birikim hesabım.


Maaş aldığımız bankaya güvenerek, üç kuruş para biriktirmek için açtırdığım hesabımdan senede 100 tl kesinti mi olacak? Bu konuda Garanti Bankası beni bilgilendirebilir mi acaba?

Mehmet 137 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Şubat 2014

    Bundan sonra kesinlikle garanti bankasıyla çalışmayacağım ve çevremdeki insanları da garanti bankası hakkında elimden geldiğince olumsuz yorumlarda bulunacağım

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimiz Mehmet S.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön