11 Eylül 2017
Yorum Yap
#9400191

Garanti Bankası Maaş Hesabıma Haksız Yere Bloke Uyguladı!

Borçlarımdan dolayı maaşımda uygulanan bir haciz var ve Garanti Bankası'na olan borcumdan dolayı da 2 ay sonra maaşıma haczi Garanti Bankası uygulayacak ancak buradaki sorun, maaşımda bir haciz kesintisi olmasına rağmen maaş hesabıma yatan maaşa bankanın uygulamış olduğu 4/1 oranındaki blokedir.


Bu yapılan işlem kesinlikle yasa dışıdır, zaten kesinti olan bir maaşa nasıl olur da bloke uygulayabiliyorsunuz? Maaş hesabımdaki blokenin hemen kaldırılmasını talep ediyorum, aksi takdirde avukatımla muhatap olmak zorunda kalacaksınız.

Abdullah Abdullah 504 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah11 Eylül 2017

    Sizinle ilgili şikayetimi sadece buraya değil BDDK ya da ilettim, sorunum çözülmezse yasal süreci de başlatacağımı bilmenizi isterim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Eylül 2017

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler