10 Haziran 2014

Garanti Bankası Lukoil Akaryakıt Kampanyası Puanını Kullanamadım!

Kampanyanız üzerine Lukoil'den 3 defa 75 tl akaryakıt aldım. Akaryakıt puanımı kullanmak üzere gittiğim aynı Lukoil firmasına puanımı kullanamadım. 2 ayrı firmaya gitmeme rağmen patronlarının değiştiğini garanti pos makinalarının olmadığını söyleyip benim evimden yaklaşık 1 saat uzak yere yönlendiriyorlar.


Oraya yakacağım benzin alacağım bonustan daha fazla olacaktır. Kampanya bonusun süresi de bitmek üzere. Bu nasıl bir kampanya nasıl firmalarla anlaşıyorsunuz buradaki mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.


Sizin Lukoil ile olan ticari anlaşmanız beni ilgilendirmez akaryakıt puanımın normal bonus olarak yüklenmesini istiyorum. Böyle firmalardan kampanya yapıp müşterilerinizi mağdur etmemeniz gerekiyor.

Şadan 513 Okunma

Cevaplar

 • Şadan'ın Teşekkür Mesajı16 Haziran 2014

  garanti bankası müşterisine sahip çıkıyor teşekkürler

 • Şadan'ın Teşekkür Mesajı16 Haziran 2014

  Garanti bankasına teşekkür ederim sorunumu çözüme kavuşturdu.

 • Şadan16 Haziran 2014

  Puan kullanma sürem geçti ama hala cevap yok müşteri memnuniyet anlayışınız demek ki yok otomatik olarak cevap veriyorsunuz ama hiçbir çözüm yok.

 • Garanti Bankası Temsilcisi10 Haziran 2014

  Müşterimiz Şadan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön