03 Nisan 2013 #1714051

Garanti Bankası Limitimi Düşürdü!

20.000 TL limitli kartımın sebepsiz Garantibankası limiti 5.000 TL'ye düşürdü. Bende buna itiraz ettim kartın kapatılmasını talep ettim bana herhangi bir ek ücret yansıyacağı söylenmedi. Fakat ekstreme 160 lira harcama sözü kural ihalali geldi. Bende buna itiraz ettim hem limitimi düşürüyorsunuz hemde harcama sözümü tamamlamamı istiyorsunuz bu nasıl olacak zaten kartım -13.500 de benim bu harcama sözünü tamamlamam için kartıma 15,500 tl yatırmam gerekir. Buradan itiraz ediyor ve gerekli yasal işlemleri başlatacağımı bildiriyorum. Harcama sözünü ben değil limitimi düşürerek siz ihlal ediyorsunuz. Zaten 1 yılın dolmasına az bir süre kaldı eksik ayların tutarı yansımış olsa yine itiraz etmezdim.

İbrahim 86 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim18 Nisan 2013

    Olan bizim 160 liraya oldu resmen alay eder gibi aldılar. Hemde harcama sözünün tamamlanmasına bir ay kala. Plan iyi düşür limiti sonra harcama sözü gerçekleşmesin yansıt cezayı. Neymiş para yatırarak limiti aç 20 binden 5 bine düşür 18 bin yatır ki limit açılsın yazıklar olsun.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön