01 Kasım 2016 #6836061

Garanti Bankası Limitimi Artırmıyor

Mayıs 2016' dan beri Miles And Smiles kredi kartını kullanıyorum, fakat kredi kartı limitimin arttırılması için bonus flash uygulaması üzerinden başvuru yaptığımda "bankamız kuralları gereği işleminize devam edemiyoruz" diye uyarı alıyorum. Yasal mevzuat gereği, aylık gelirin 4 katına kadar limit verilebiliyorken ve kredi kartı düzenlenirken kartınızın limiti 5000 TL'ye kadar yükseltilebilir denilmesine rağmen, aylardır kartımın limitinin yükseltilmediğini görüyorum.


Diğer bankadaki kredi kartı limitimi kademeli olarak düşürmeme rağmen Garanti Bankası'ndan limit artışı sağlayamıyorum. Diğer banka limitim yüksek iken, sizden 3000 TL'ye kadar limit aldım. Buna rağmen diğer banka kredi kartı limitimi düşürerek sizden talepte bulundum, fakat karışılık alamıyorum. Garanti kartım ile yaptığım harcamalar ve ödemelerim incelenirse limitin yetersiz olduğu açıkça görülecektir.

Semih 1.069 Okunma

Cevaplar

 • Semih21 Aralık 2016

  Geri dönüş sağlanmadı.

 • Semih07 Kasım 2016

  Halen geri dönüş sağlanmadı... . Semih.

 • Semih05 Kasım 2016

  Halen sorunun cozumu için geri dönüş yapılmadı. Semih

 • Semih02 Kasım 2016

  Şikayetimin dikkatle okunmadığını görüyorum, email ile verilen cevap standart bir cevap olmaktan öteye geçmemiş. "Kredi kart limit artırım talebiniz değerlendirilmiş ancak talebinizde beyan etmiş olduğunuz bilgiler limit artırım politikası kriterlerine göre yeterli olmadığından olumlu sonuçlandırılamamıştır. Mevcut gelirinizde değişiklik varsa veya ek başka gelirleriniz varsa belgelemeniz durumunda (örneğin; tapu, kira kontratı, araç ruhsatı, başka banka hesap cüzdanı vb...) en yakın şubemizden yeniden limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. " Şikayetim ve talebim devam etmektedir.

 • Garanti Bankası Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön