20 Ocak 2014 #2246208

Garanti Bankası Limitimi Artırmıyor!

Garanti Bankası 6 ocak tarihinde bana limitle alakalı bir mesaj gönderdi ve mesajın içeriğinde şöyle yazıyordu 'Limit artırım talebiniz olumlu sonuçlanmış ancak sektörde ki kredi kart limitlerinizin toplam yasal limit sınırlamasını geçmesi nedeniyle artırım yapılamamıştır. Limit talebinizi tekrar değerlendirebilmemiz için gelir belgenizle veya diğer banka kartlarınızın limitini düşürerek en yakın şubeye başvurmanız gerekmektedir".


Buradan şu anlaşılıyor ki benim ortak havuz limitimin dolu olduğundan kart limitim artırılmamış fakat bundan yaklaşık 2 ay önce 3000 TL lik kartımı iptal ettirmiştim ve bundan dolayı benim ortak havuz limitimden 3000 TL açılması lazım ve Garanti Bankası.

Hüseyin 206 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin24 Ocak 2014

    Aradan 4 gün geçmesine rağmen banka tarafından henüz bana dönüş yapılmadı, sanıyorum hakkında çok iyi bir banka olarak nitelendirdiğim Garanti Bankasının müşterilerine olan ilgisi çok zayıf eğer bu böyle devam ederse büyük bir ihtimal bu bankayla da yollarımı ayıracam!

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Hüseyin U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön