03 Mayıs 2013

Garanti Bankası Limitim Düşürülmüş!

Bankanızda kullanmış olduğum 2 adet kredi kartımın limitini herhangi bir bilgilendirme yapmadan yarıya düşürmüşsünüz. Siz müşteri memnuniyetine böylemi önem veriyorsunuz? limitini düşürdügünüz için iki kartımda sayenizde eksi bakiye de görünüyor şimdi siz birde buna limit aşım faizi uygularsınız. En kısa zamanda bu durumu düzeltmezseniz tüketici hakem heyeti başta olmak üzere gereken her yere şikayetimi yapıp hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Musa 69 Okunma

Cevaplar

  • Musa03 Mayıs 2013

    Neyini degerlendirmeye alıyosunuz? Ben sizden kredi istemiyorum kart limitimide arttırın demiyorum. Sadece bana bilgi vermeden limitini yariya düsürdügünüz kredi kartiım eski haline döndürün dedim. Sizin yaptiginiz bu saçmalik yüzünden kartlarım eksi bakiyede görünüyor. Sekiz yıldır bankanızın müsterisiyim olmaz olaydım ben sizin gibi hizmet kalitesi sıfır bsşka bir banka daha görmedim. Borcum biter bitmez bir daha bırakın kartlarınızı kullanmayı kapınızdan dahi geçmem...

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön