13 Şubat 2013 #1630413

Garanti Bankası Limitim Artmıyor!

08/02/2013 den beri kart limitimi yükseltmek için uğraşıyorum! ilk başta çağrı merkeziniz daha sonrada Bağcılar Şb ile iletişime geçtim bin bir zorluktan sonra bireysel dikkatine bodromu fakslamamı söylediler 3 kere faksladım arkadaşlar faksı kontrol etme zahmetinde bulunmadılar. **** Hnm bu şekilde olmayacağını dün bodromun ulaştığını beyanında gerektiğini beyanı aldıktan sonra genel merkeze gönderileceğini beyanı gönderdikten sonra kendisine dönüş yapmamı istedi.


6 kez aradım yok **** Beye ulaştım oda kendisinin bakamayacağını**** hnm ın kontrol edeceğini iletti bugün çağrı merkezini aradım ulaşmamış **** hnm da izinliymiş bir personel yokken demek ki Garantide işler yürümüyor.

Elçin 90 Okunma

Cevaplar

  • Elçin15 Şubat 2013

    SONUÇ:HALA KARTIM İÇİN BAĞCILAR ŞB GENEL MERKEZE İLETMEDİ 1 HAFTA OLUYOR BENDE KARTIMI İPTAL ETTİRDİM, BU BANKADA MÜŞTERİ ANLAYIŞI, SONUÇ ODAKLI ÇALIŞMA SADECE İNTERNET SAYFALARINDA YAZAN MİSYON/VİZYONDA KALMIŞ. ÇOK YAZIK!

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön