01 Nisan 2013

Garanti Bankası Limit Başvuru Sonucum Bildirilmedi!

Garanti bonus kredi kartı kullanıcısıyım. Limit artırma başvurusu yapmıştım fakat başvuru sonucum bana bildirilmedi. Ben de ödeme yaparken başvuru sonucunu bilmediğim için limitimin artırılmış olabileceğini düşünerek alışveriş yaptığım yere limitimin üstünde bir tutarı kredi kartımdan çekmesini söyledim ve işlem gerçekleştirildiği için limitimin yükseltildiğini düşündüm meğerse ek limit Adı altında banka işlemi gerçekleştirmiş ve aylık kredi kartı borcumu ödememe rağmen alışveriş yapamıyorum.

Dilek 45 Okunma

Cevaplar

  • Dilek02 Nisan 2013

    Garanti bankası sanırım nüşterileriyle dalga geçiyor.ek limit adı altında kart kullanıcılarını mağdur ediyorlar.tarafıma ek limitin ne olduğuna dair bankanız tarafından bilgi verilmedi ki yaklaşık beş yıldır bonus kart kullanıyorum.beş yıl sonra öğreniyorum ki ek limit adı altında ödeme gerçekleştiriyorlar.bilgilendirme yapılmadan bu tarz uygulamaların yapılması yasal mıdır? Ek limit uygulamasında eğer faiz işliyorsa bu faizin banka tarafından benim için kaldırılmasını ve limit artırımı istiyorm

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön