22 Şubat 2013

Garanti Bankası Limit Arttırım Talebim Sonuçsuz Kaldı!

Harbiye Şb. dahili no 21237*** olan müşteri temsilcisi bayan ile 19/2 tarihinde yaptığım görüşmede limit arttırım talebimi ilettim. Limit tahsisinde kilit yer tutan, aylık gelirim, mevcut özel durumum, harcama ve ödeme alışkanlıklarımla ilgili kredibiliteye dair durumumla ilgili bilgileri alıp sisteme girdi ve "Yarın size cevap gelir, bu limit kabul edilmezse de bir miktar altı limit için onay mesajı göndermeniz istenebilir" dedi. 3. gün mesaj gelmedikten sonra tekrar gittim, mesaj gelmemiş demek ki kabul edilmemiş, hesap şubenize gidin vs. gibi geçiştirici ifadeler kullanarak zamanımı aldı. Bir yetkili tarafından aranmazsam tüm portföyümü müşteri çekmeye can atan bir başka bankaya taşıyacağım.

Serkan 94 Okunma

Cevaplar

  • Serkan22 Şubat 2013

    Banka ile bu mesajdan SONRA gerçekleşen yazışmam aşağıdaki gibidir. Garanti Bankası: Sayın SERKAN Ö, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 33765576 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Bir önceki mesajı dikkate almamanızı rica ederiz. 19/02/2013 tarihinde yapmış olduğunuz Limit arttırımı talebiniz olumsuz sonuçlanmıştır. 22/02/2013 tarihinde adınıza yeniden limit arttırım talebinde bulunulmuş olup, işlemler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Ben: Sayın Garanti Bankası, Benim adıma kim, ne hakla limit arttırım talebinde bulunuyor öğrenebilir miyim? Kendisine karşı yasal haklarımı kullanmak durumundayım. Bu bilgiyi sizden ACİL talep etmekteyim. Ek olarak 19/02/2013 tarihinde çekilen Milli Piyango ikramiyesi bana çıkmadı. O yüzden 19/02/2013 tarihinde olumsuz sonuçlandırdığınız limit arttırım talebimi, durumumda ve koşullarımda hiçbir değişiklik olmadığı halde 22/02/2013 tarihinde benim adıma limit arttırım talebinde bulunan o zat-ı muhteremin hatrına olumlu sonuçlandırırsanız, sizi dünyanın en tutarsız bankası ilân edeceğim. Şikayetvar.com'da ifşa etmeden insanların derdi ile ilgilenmeyi de öğrendiğiniz, haklı müşteri hattı diye çalıştırdığınız hiçbir fonksiyonu olmayan biriminize ayırdığınız bütçeyi, vatana millete hayırlı işlerde harcadığınızı günleri görebilmek ümidiyle.

  • Serkan22 Şubat 2013

    Hayır, yanlış. Bana konu hakkında email ile bilgilendirme falan yapılmamıştır. En azından bu mesajdan önce yapılmamıştır. Süreçleri böyle işliyor işte bu kurumun..

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön