02 Mayıs 2013 #1776012

Garanti Bankası Kurum Anlaşmasında Kart Bedeli!

Resmi kurum olarak garanti bankası ile maaş anlaşması yapıldı.anlaşmada maaşlar iki iş günü önce kurum hesabında olacak.biz kurum olarak iki iş günü öncesi gönderiyoruz.maaş anlaşmasında maaş alanlara verilecek bir adet kredi kartına yıllık aidat bedeli alınmayacak ve saat 16.00 ya kadar yapılacak internet bankacılığından havale ücreti alınmayacak.


Anlaşma 2.5 yıl önce yapıldı.15.1.2014 tarihinde bitiyor.her yıl bütün memurlara kredi kartı aidatı geliyor.kaldırmak için şubeye müracatımızda 4440333 arayın diyor.orayı arıyoruz.şubeyi arayın diyor.yaklaşık 250 kişi her yıl gidip geliyoruz en sonunda müşteri hizmetleri kartınızı bir yıl kapatmayalım kaldıralım diyor.mecburen kabul ediyoruz.

Alparslan 94 Okunma

Cevaplar

  • Alparslan06 Mayıs 2013

    garanti bankasından gelen cevap beni memnun etmedi aynen yukarıda yazdığım gibi müşteri hizmetleri şube arasında gidip geleceğiz şeklinde maaş protokolününü incelenmesi gerekir.alınmaması gerekirse şubeye müracat edin zaten yapıyoruz sorun buradaoaradaki kişi müşteri hizmetlerine yönlendiriyor.daha önce görevli bayan aidat geldi dediğimizdw veya telefon ettiğimizde anında kendisi görüşüp kaldırıyordu.keşke o baayan süremiz bitene kadar dursaydı.ama 2014 yılı başında eğer bir daha bu banka ile protokol imzalanırsa ve mevcut protokol aynen yapılırsa kesinlikle sendikaya başvurup imzalayanlar hakkında şikayette bulunacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön