07 Haziran 2014

Garanti Bankası Kullanmadığım Parayı Borç Olarak Yansıtmış!

Garanti Bankası müşteri hizmetleri nakit avans kullandırmak istedi,kabul etmedim.Tekrar aradılar 500-600 tl arası bir parayı kredi hesabıma,o an itibariyle mevcut borcumu yapılandırma şeklinde yatıracaklarını söylediler kabul ettim.O an mevcut kredi kartı borcum aşağı yukarı 500 tl idi.

Bugün ise ödeme yapmak için gittiğimde 1000 tl borcum olduğunu gördüm. Borcumun üzerine borç eklenmiş. Oysaki ben mevcut kredi kartı borcumun yapılandırılmasını istemiştim. Bankadan toplu olarak para çekmedim ve her ay ödemelerimi yapıyorum.

Banka yetkililerinin bu hatalarını telafi etmelerini ve harcamalarım ve ödemelerim sonrası kalan gerçek borcumu yansıtmalarını istiyorum,kullanmadığım parayı değil!

Okan 318 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Haziran 2014

    Müşterimiz Okan P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön