15 Mayıs 2013 #1800376

Garanti Bankası Kullanmadığım Hesaptan Ücret Kesiliyor!

Yaklaşık 9 ay önce Garanti Bankasından kredi çektim. Bunun sonrasında adıma hesap açıldı. Aylık düzenli olarak Eft yaptım ve kredi borçlarımı bitirdim bunun dışında vadesiz hesabı kullanmadım. Para kartın şifresini bile almamıştım. Bide baktım ki hesabımdan yaptığım Eft'lerden kalan miktarlar ufak ufak işletim ücreti diye kesiliyor. Hem kredi kullan dünyanın faizini öde hemde kullanmadığın hesabın işletim ücretini böyle birşey mümkün mü. Hesabımdan çekilen şu anki toplam 15 tl'nin ve para yattıkça kesilecek olan diğer miktarların iptalini ve hesabıma iadesini talep etmekteyim. Aksi taktirde hukuksal yollara ve Bimer' e başvuracağımı bildiririm.

Şule 60 Okunma

Cevaplar

  • Şule17 Mayıs 2013

    Bugüne kadar çekilenn 34,78 tllik ücret iade edildi yalnız toplam 45 tl imiş kalan 10 tl hesabımdan tekrar çekildi. Bu miktar çekildiğinde tekrar aramam sölenmişti aradım fakt henüz 10 tl iadesi yapılmadı bu konuda şikayetçiyim. Kalan miktarında iadesini talep ediyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön