28 Ocak 2014 #2262416

Garanti Bankası Kullanmadığım Hesaba Hesap İşletim Ücreti!

Eskiden maaş müşterisi olduğum bankadaki hesaba yıllık işlem ücreti kesildiği için kapatmak istedim. Bu arada almış olduğum HGS'yi de arabayı sattığım için iptal ettirmek istedim, içindeki bakiyenin hesaba aktarılacağı söylendi ve tekrar hesabın açılacağı söylendi, bakiye aktarıldıktan sonra kapatabileceğim söylendi.


11.1.2014 günü HGS bakiyesi yatmış ve 12.01.2014 günü yatan parayı yıllık işlem ücreti olarak kesmişler. Garanti Bankası şubesine ilettim sisteme girdiklerini söylediler, sonucunu bekliyorum ama iade etmediler. Haksız kesilen ücretin iadesini istiyorum.

Erhan 93 Okunma

Cevaplar

  • Erhan01 Şubat 2014

    Buraya yazılan kalıp cevaptan öteye giden bir şey yok. Herhangi bir çözüm olmadı, herhangi bir personelinden bir dönüş olmadı. Bundan dolayı değerlendirmem sıfır veya sıfıra yakın olmuştur.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Erhan M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön