16 Mart 2013 #1689725

Garanti Bankası Kullanılmayan Maaş Kartından Kesinti!

Bir yıl önce maaş kartıma maaş yatırılması durdu. Aktif olarak kullanmadığım bu karttan,yıllık kullanım ücreti altında 60 tl kesildi.Zaten kullanmadığım bir karttan bu paranın kesilmesini kabul etmiyorum.Kesilen bu ücretin tarafıma iade edilmemesi durumunda ;öncesinde şikayet edip sonrasında da kartımı kapattıracağım.

Selahattin 55 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin26 Nisan 2013

    en kısa zamanda bankanıza geliyorum.kartımı iptal ettiriyorum.bütün eşe dosta da ne kadar kötü bi banka olduğunuzu anlatacağım.

  • Selahattin23 Mart 2013

    Sadece basit maille tarafıma dönüş yapıldı.Kart aidatının alınmasının ne kadar gerekli olduğu anlatılmış.illa ki tüketici haklarına başvurup hem sizi hem kendimizi yoracağız anlaşılan.ve kaybedilen bir müşterinin ne kadar kötü bir reklam olduğunu da zamanla anlarsınız.bu kayıp size 60 tl ler olarak değil,60 binlikler olarak dönecektir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön