10 Temmuz 2014

Garanti Bankası Kullanılmayan Kredi Kartına 89 TL Yıllık Ücret Aldı!

Garanti Bankası'nda Bonus American Express kredi kartım var. 1 yıldan uzun süredir kullanmıyorum ve birkaç kez iptal etmek istedim ve call centerı aradım fakat kullanmadığım takdirde yıllık işletim ücreti yansıtılmayacağını ilettikleri için de iptal ettirmemiştim fakat şimdi bana 89 TL yıllık işletim ücreti yansıtılmış. Kredi kartımı kullanmadığım için 89 TL'yi iptal etmeleri için call centerı aradım fakat kesinlikle iptal edilmeyeceğini söylediler. Eğer bu rakam iptal edilmezse tüm hukuki haklarımı araştırıp tüketici haklarına gidip mahkemeye başvuracağım.

Nazlıhan 2.294 Okunma

Cevaplar

 • Nazlıhan14 Ekim 2014

  Merhabalar, talebim hakkında yardımcı olunacak demişsiniz ama hala bir gelişme yok. Kullanmadığım kredi kartının kullanım bedelini kesinlikle ödemeyeceğim. Böyle çalışma ahlakı olmamalı.

 • Nazlıhan15 Temmuz 2014

  Garanti Bankası şikayetime cevap olarak kredi kartının kullanımlarının bize sağladıkları yararları iletmiş. fakat sanırım benim şikayetimi tam okumamışlar. Kullanmadığım kredi kartına yıllık kullanım ücreti yansıtmışsınız. Benim şikayetim budur.

 • Nazlıhan15 Temmuz 2014

  Bir daha kesinlikle Garanti Bankası ile çalışmayacağım!

 • Garanti Bankası Temsilcisi10 Temmuz 2014

  Müşterimiz Nazlıhan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön