30 Nisan 2013 #1770297

Garanti Bankası Kronik Kredi Kartı Anne Kızlık Soyadı Sorunsalı!

Tam tamına 3 kez kredi kartı aldım ve iptal ettirdim. Nedeni ise her başvuruda anne kızlık soyadı bilgisini doğru bir şekilde girerek başvurmama rağmen ,şifre alırken anne kızlık soyadımın yanlış olduğu tarafıma bildirilmekte. Şubeye gidip düzelttiğim halde anne kızlık soyadım düzelmiyor ve ben gerçekten artık izin alıp bankaya gitmekten bıktım.


Artık Garanti Bank'ın sisteminde bir sorun olduğundan adım kadar eminim. Bu sorunum telefonda çözülmediği sürece şubeye ancak ve ancak kredi kartı iptali için gideceğim.

Tanıl 2.435 Okunma

Cevaplar

  • Tanıl03 Mayıs 2013

    Lütfen robotik cevaplar vermeyiniz. Ben anne kızlık soyadı ve tüm bilgilerimi doğru verdim. Allah aşkına söyler misiniz anne kızlık soyadımı nasıl "ANNE" diye yazabilirim. Üstüne üstük şubeden değişiklik bile yapmaya gittim. Hazır cevaplarla beni oyalıyorsunuz.

  • Tanıl30 Nisan 2013

    Şubeye gidip Anne Kızlık Soyadı bilgilerini düzeltmeme rağmen ısrarla Anne Kızlık Soyadı bilgim trajikomik bir şekilde " Anne " şeklinde düzenleniyor. Bu saçmalığa artık bir son verin ve her işlem için insanları onlarca kişinin sıra beklediği ve saatlerinin alındığı şubelerinize yönlendirmekten vazgeçin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön