05 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Yönetim Sistemi Çok Kötü

39687833 no'lu şikayetimde de belirttiğim üzere ben ön başvuru için bankamı aradım. Fakat arkadaşlar meşgul oldukları için beni genel merkezdeki mortgage merkezine bağladılar. Ben halen bankamla görüşmeye çalışıyordum. Mortgage merkezindeki arkadaş bana bankamın ulaşacağını iletmişti. Benim amacım ön başvuru yapıp karşımda bir muhatap bulabilmekti. Sizin gibi evrak süreci uzun sürüyor, belirli aşamaları var gibi esnek cevaplara değil kesin net anlaşılır bilgilere ulaşabilmekti.


Pazartesi görüştüğüm bankam, bana perşembe günü anca dönerek birde benim anlaşma sağladığım bankadan daha düşük veremeyeceğini iletiyor. Sizde diyorsunuz ki gerekli konularla ulaşamadığım bankamla görüşeyim . Garanti Bankası , hangi bankayla? Hangi Evrak işlemi ile bu sisteme başvuru yapabilirim onu söyler misiniz?

Mahmut 66 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut03 Mart 2014

    Burada da görmüş oldugunuz gibi banka sadece geri dönüş notları atarak insanları oyalayabilmekte sizde takdir edersinizki banka yönetim fonksiyonlarını yerine getirmelidir.

  • Mahmut05 Şubat 2014

    Haklı Müşteri linkinden gerekli iletim yapılmış olup banka tarafından geçiştirici cevap verilerek gerekli çözüm önerisi veya haksızlık giderilmemiş olup daha da üste çıkma çabası bankaya olan güvenirlik durumunu ortadan kaldırmıştır. Saygınlık ve itibar seviyesindeki karşıdaki insanı neyi nasıl yapacagını bilmiyormuşçasına gayri ihtiyarı cevaplar ile ilgili bağlı oldugumuz bankamızdan gerkli cevapları alabilecegimiz iletilmiştir. Soruyorum baglı oldugumuz sizin bankanız degilmi?

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Mahmut C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön